<

Linnadevaheline takso. Takso üle Eesti

Arvuta reisi maksumus

Telli takso

Kust
Kuhu

Populaarsed sihtkohad

Telli takso

Võta ühendust telefoni teel või täida tagasihelistamisvormi, meie esindaja helistab Sulle tagasi

Miks inimesed valivad meid

Töötame ööpäevaringselt 24/7
Jälgime teie lendu kui tellite takso lennujaama
50% ALLAHINDLUS 2 tunni jooksul edasi-tagasi reisil
Fikseeritud hind kilomeetri kohta
Mugav sularahas ja pangaülekandega makseviisid
Mugav ja kiire kohaletoimetamine sihtkohta
Meie peamiseks prioriteediks on kvaliteetse taksoteenuse oustamine taskukohase hinnaga, meil on turvalised ja mugavad autod, kogenud ja viisakd autujuhid, taksoteenus ette määratud ajal.

Tule partneriks! Isiklikuga sõidukiga autojuhid on oodatud liituma meie partnerlusprogrammiga

  • Paindlik tööaeg
  • Stabiilne lisatulu
Saada oma soovi

Soovin liituda Artsantaxi-ga!

Täida avaldus ja meie esindaja võtab Sinuga ühendust, et täpsustada üksikasju

Linnadevaheline taksoteenus Eestis ja välismaal

Tere tulemast meile külla. Linnadevaheline takso ARTSANTAXI on usaldusväärne abiline igal marsruudil. Kujutage ette, et istusite mugavasse puhta interjööriga autosse, kus on professionaalne juht, kes teab kõiki teie turvalise marsruudi üksikasju, ja asute linnadevahelise taksoga reisile läbi linnade ja riikide.

Eluolud viivad meid erinevatesse olukordadesse: pole pileteid, pole aega, pole tervist või pole lihtsalt soovi ühistranspordi järele. Ja kui teil on ärireis, peate end hästi tundma ja hea välja nägema? Või väike laps, kes nõuab teel lisapeatusi? Või vanemad, sugulased, vanurid, need, kes vajavad abi, nii füüsilist kui moraalset? Kas mõni ülaltoodust on teile tuttav? Siis saab meie ettevõttest ARTSANTAXI ja lihtsate sõnadega linnadevahelisest taksost linnadevahelise transporditeenuse pakkumisel asendamatu sõber. Oleme kõik väga erinevad, seetõttu hoolitseb linnadevaheline takso "Artsantaxi" individuaalse lähenemise ja optimaalse lahenduse eest igaks konkreetseks juhtumiks.

Sõiduhinna kalkulatsiooni saate tellida telefonil +372 5873 5055. Kvalifitseeritud spetsialist arvutab välja teie individuaalse marsruudi, võttes arvesse teie iseärasusi. Meie riiki saabujatele ja lahkujatele valime transfeeri lennujaamast, sadamast, raudteejaamast, bussijaamast ja tagasi. Lisaks telefonikõnele saab meile kirjutada ja helistada Viberi, WhatsAppi, Telegrami kaudu telefonil +372 5873 5055 – aruta operaatoriga reisi üksikasjad ning planeeri täpne väljumiskoht ja aeg.

Meil on pika töökogemusega autojuhid, sest inimeste vedu maanteel pikkadel vahemaadel nõuab suurt vastutust ja tähelepanu. Kõik meie autopargi autod on ideaalses tehnilises ja esteetilises korras ja ei ole vanemad kui 2015.a.

Olgu meie kaugtakso ARTSANTAXI teie teel!

Telli takso